Kávový porcelánový set Peppa Pig > varianta peppa pig

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 335,00 Kč
kus
Porcelánový čajový set od francouzského Smoby je vynikající doplněk pro všechny děti od 3 let, které rády pohostí své sourozence, kamarády a rodiče. Radovat se z něj budou zejména holčičky, které si zahrají na hostitelky a pozvou své nejbližší na pravý čaj o páté. Čajový set s veselým motivem známého prasátka Peppa Pig, spolu s jeho rodinkou, nadchne každé dítě svým moderním a zároveň elegantním designem. Nadčasový bílý porcelán má tlusté stěny a je velmi kvalitní a odolný, díky čemuž mohou děti bezstarostně trávit svůj volný čas.

Dětský porcelánový čajový set tvoří 12 kusů doplňků, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení. Dětský porcelánový set Peppa Pig najde využití i při dětských oslavách. Porcelánový set je vyhotoven v bílé barvě s barevnými obrázky prasátek, která jsou vyobrazena na talířcích. Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, krásného čajníku s nápisem Peppa Pig a malé nádobky na cukr.

Porcelánový čajový set vypadá velmi elegantně a je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Dívky se při hře s kvalitním čajovým setem budou cítit jako skutečné hostitelky. Naučí se, jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. S dětskou čajovou sadou si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu. Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky od Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné