Porcelánový čajový servis princezny smoby > varianta princess

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
Smoby dětská čajová souprava Princezny je krásný dětský porcelánový čajový set, který je ideální pro každé holčičku, které se chce hrát na hostitelku a naservírovat svým kamarádkám pravý čaj o páté. Dětský porcelánový set je laděn v designu těch nejkrásnějších a nejoblíbenějších princezen z Disneyho pohádek, jako jsou Popelka, Sněhurka, Ariel, Bella nebo Zlatovláska. Každé holčička si najde tu svou oblíbenou princeznu. Dětská čajová souprava z porcelánu vypadá velmi dívčí, moderně a elegantně. Krásný bílý porcelán má tlusté stěny a je velmi kvalitní a odolný, díky čemuž je bezpečný pro všechny děti od 3 let.

Dětský porcelánový čajový set je tvořen 12 doplňky, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení. Dětský porcelánový set Princezny je vhodný i na každou dětskou oslavu. Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše děti. Dětská čajová porcelánová souprava Princezny je provedena v bílé barvě a doplněna o nádherné barevné obrázky princezen a jiných královských doplňků. Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, krásného čajníku, nádobky na mlíčko nebo smetanu a malé nádobky na cukr.

Porcelánový čajový set vypadá velmi elegantně a je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Díky dětské čajové soupravě z kvalitního porcelánu se vaše holčička bude cítit jako skutečná hostitelka. S čajovým porcelánovým setem Princezny se vaše malá princeznička může naučit jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. Rozměry balení porcelánového setu pro děti jsou 25*5*21 cm. S dětskou čajovou sadou Princezny si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu pro své kamarádky. Nádherná a kvalitní čínská porcelánová čajová souprava v moderním designu se svým propracovaným a detailním provedením blíží až k sběratelským kouskem.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné