Porcelánový čajový servis frozen ledové království smoby > varianta frozen II

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
Porcelánová čajová souprava z dílny špičkových francouzských designérů Smoby potěší a zabaví všechny děti od 3 let, které rády pohostí své kamarády, sourozence a rodiče. Radost udělá zejména holčičkám, které si zahrají na hostitelky a pozvou své nejbližší na pravý čaj o páté. Čajový set je vyhotovený s Disney motivem animované pohádky Frozen II (Ledové království 2), kterou znají děti po celém světě. Souprava na pití čaje působí elegantně a moderně. Bílý porcelán má tlusté stěny, je velmi odolný a kvalitní.

Čajovou soupravu pro děti tvoří 12 doplňků, se kterými se podaří vašim dětem vykouzlit pohádkovou atmosféru. Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s obrázky animovaných hrdinů, nádobky na cukr, krásného čajníku s nápisem Frozen II a obrázkem princezen Anny a Elsy. Dětský porcelánový set Frozen II najde využití i při dětských oslavách. Porcelánový čajový set je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Děti se naučí nabídnout svým hostům čaj, správně ho servírovat a obsluhovat hosty. Mohou si otevřít vlastní malou čajovnu, se kterou si užijí spoustu zábavy.

Děti si při hře na hostitele rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Přibližují se světu dospělých, získávají jistý pocit zodpovědnosti. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší kvalitní hračky pro děti s originálním designem. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky od Smoby upoutají každé dítě, které s nimi prožije množství veselých chvil.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné