Přilba dětská na kolo, koloběžku, tříkolku mimoni > varianta mimoni

mondo
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 485,00 Kč
VYPRODÁNO
Dětská přilba Minion Made (Mimoni) od italského výrobce Modno patří k nejlepším přilbám při hře a sportech na rekreační úrovni. Vděčí za to svému preciznímu zpracování, které podléhá těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům Evropské Unie. Přilba je lehká, pevná, má větrací otvory, jednoduché upínání a pohodlně se nosí. Navíc přilba pro děti Mondo Minion Made pěkně vypadá.

Má motiv z oblíbené pohádky Despicable Me (Já, padouch) a krásnou bílou barvu, které zajisté zpříjemní vašemu dítěti povinnost nošení přilby. Velikost přilby je 52/56. Přilby pro děti jsou nezbytné bezpečnostní pomůcky při jízdě na kole, bruslení, lyžování a při mnoha jiných sportech, při kterých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Dodržování bezpečnostních zásad je obzvláště opodstatněné při dětech, které se v zápalu hry lehce zraní.

Hlavu, jak nejcitlivější část těla, třeba v tomto případě ochránit před nárazy přilbou. Italský výrobce Mondo patří k předním výrobcům dětských hraček a produktů z PVC, kvalitních plastů a gumy a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské přilby.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné