Mondo kovová lehká koloběžka batman > varianta batman

Mondo
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 985,00 Kč
kus
Díky nízké hmotnosti a vysoké bezpečnosti je vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Kola koloběžky jsou vyrobena z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkká a příjemná na dotek, velmi pohodlně se drží během jízdy. Výhodou je, že řídítka se dají výškově nastavit podle potřeb dítěte, až do výšky 80 cm.

ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Jsou to ložiska třídy 5, což zaručuje plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod koloběžky Délka koloběžky je 65 cm a šířka 10 cm. Koloběžka pro děti se snadno skládá a dá se snadno přenášet, děti si ji jednoduše sbalí na každý výlet či dovolenou. Snadno se brzdí pomocí zadní nášlapné brzdy. Koloběžka je fantastická pohybová pomůcka pro všechny děti, které milují pohyb a hry na čerstvém vzduchu. Filmový motiv podněcuje dětskou fantazii.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z pryže, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i kultovní filmová série Star Wars. Při jízdě na koloběžce je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu, které najdete i v naší nabídce. Koloběžka má nosnost 50 kg.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné