Panenka Barbie Color Reveal vlna 1 > varianta vlna 1

mattel
SKLADEM
CENA 755,00 Kč
kus
Tuto kolekci panenek Barbie® Color Reveal si zajisté zamilují všechny malé milovnice překvapení. V každém balení na tebe čeká panenka oblečená do stylového oblečku, avšak vzhled panenky zůstane překvapením až do posledního okamžiku. Jsi připravená zjistit, jak tvá panenka vypadá? Stačí použít trochu teplé vody. Jakmile odhalíš odstín panenčiny pokožky, tvář a barvu vlasů, otevři neprůhledné sáčky, v kterých najdeš stylovou paruku, obleček a botky, které skvěle podtrhnou její vzhled. Sesbírej je všechny. Kombinuj a slaďuj paruky a doplňky a vytvoř jedinečné stylové kombinace přesně podle svých představ.

návod:
barbie se 7 překvapeními v jednom balíčku poskytují panenky Barbie Reveal
Začněte s tím, že odstraníte vnější vrstvu obalu, odšroubujete horní část zkumavky a vytáhnete panenku zakrytou od hlavy až k patě v barvě
vyndejte 4 zdobené sáčky - tašky, které mají skrytý obsah
Naplňte zkumavku teplou vodou, vložte panenku dovnitř a otočte ji kolem - voda zakalí růžovou pro magický efekt!

Vytáhněte panenku a odhalte její vzhled - každá panenka má jinou kombinaci barvy očí, barvy jejích tvarovaných vlasů, odstínu pleti a zdobeného trikotu.

Otevřete 4 tajemné tašky - sáčky a odhalte jejich překvapení - paruku, sukni, boty a malou houbu; po hře je uložte do zkumavky- plastového obalu a nic nepostrácíte!

Houbu /najdete v jednom ze sáčků/ namočte do ledově studené vody a použijte k proměně obličeje a tvarovaných vlasů, které lze znovu a znovu opakovat - její oči a rty mění barvu spolu s pruhy vlasů!

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné