Odrážedlo Minnie mašle Kiddieland se zvukem a světlem > varianta minnie mašle

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 959,00 Kč
kus
Dětské odrážedlo Disney Minnie s mašlí od Kiddieland je kvalitní odrážedlo pro děti od 12 měsíců růžové barvy v kombinaci s fialovou. Dětská pohádková postavička Minnie od Disney si získala miliony dětských srdcí. Má mnoho zvukových, světelných a mechanických funkcí, které se nejmenším dětem moc líbí. Se světelnými a zvukovými motivy, které odrážedlo vydává, se může vaše malá princezna všem pochlubit. Odrážedlo v přední části zdobí velká růžová mašle. Když dítě stiskne nějaké tlačítko, začne odrážedlo svítit a blikat, vydávat různé zvuky a melodie, což dítěti vykouzlí úsměv na tváři a zabaví ho na dlouhé hodiny.

Autíčko má kvalitní plastová kolečka, bezpečné a velmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohami, snadno se posouvá dopředu nebo couvá. Volantem se přední kolečka odrážedla vytáčejí do stran a dítě mění směr jízdy. Odrážedlo má krásnou růžovou barvu, je doladěné barevnými drobnostmi a vyzdobené obrázky krásné Minnie. Baterie jsou součástí balení.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné
hravý růžový design Disney Minnie s velkou mašlí v přední části
pro děti od 12 měsíců

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné