Postýlka s kolotočem pro panenku Nursery > varianta postýlka s kolotočem

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Postýlka s kolotočem Nursery od francouzského Écoiffier je nádherná postýlka a zároveň kolébka, do které si mohou holčičky od 18 měsíců uložit svou oblíbenou panenku. Je vyhotovena z pevných a odolných plastových materiálů a její bílo-růžové provedení zaujme malé maminky na první pohled. Její součástí je i kolotoč, umístěný nad panenkou, který pomůže s jejím uspáváním. Vyobrazuje různé veselé tvary – obláčky, ptáčka a sovičku. Na čele postýlky je velký nápis Nursery. Součástí sady je také růžový nočník, hřebínek, teploměr a láhev na pití s nápisem my Baby.

Holčičky v této krásné postýlce mohou panenku houpat, uspávat a zažijí s ní hodně radostných chvil. Postýlka má jemné oblé tvary, díky kterým se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová a při hře si rozvíjejí kognitivní, motorické schopnosti a pocit zodpovědnosti. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i samy na sobě. Její rozměry jsou 36*27*34 cm, přičemž celková délka je 36 cm. Postýlka se dá jednoduše přenášet. Panenka není součástí balení. K čištění hračky používejte pouze jemně vlhký hadřík.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné