Houpačka dinosaurus Sammy BIG oboustranná > varianta dino

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.459,00 Kč
kus
BIG dětská oboustranná houpačka dinosaurus Sammy je vyhotovena v krásném červeném provedení s barevnými doplňky. Houpačka ve tvaru dinosaura má ergonomicky tvarovaná sedadla tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání. Dětská oboustranná houpačka BIG vhodná pro děti od 1 roku. Délka houpačky je 120 cm a je navržena tak, aby se na ní mohlo houpat jedno, dvě ale i tři děti najednou. Houpačka dinosaurus značky BIG je kvalitní výrobek z odolného, ​​pevného a stabilního plastu.

Dokonalá ergonomie zajišťuje, že dítě pohodlně sedí a nepřevrátí se ani při divokém houpání. Houpačku lze použít venku, ale také uvnitř. Všechny hrany houpačky dinosaurus BIG jsou oblé, takže se minimalizuje riziko úrazu. Dětské houpačka BIG je chráněna UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Oboustranná houpačka dinosaurus BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné