Plachta na dětské pískoviště > varianta plachta

big
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 385,00 Kč
VYPRODÁNO
Zelená plachta BIG je vynikající ochrana pro pískoviště BIG, ale je vhodná i pro pískoviště jiné značky. Její rozměry jsou 165 * 165 cm a hodí se na pískoviště s rozměrem 112 * 112 cm, tehdy prověsí přes okraj směrem k zemi přibližně 26 cm. Pevně ​​obepne pískoviště ze spodní strany. Kryt se však přizpůsobí rozměrům pískoviště, může být i menší nebo větší. Plachta je vyrobena z nylonového materiálu. Plachta na pískoviště chrání před hrubými nečistotami jako jsou listy nebo zvířecí exkrementy. Elastický okraj se zasouvá pod spodní část pískoviště a tak ochranný kryt zajistí dokonalé těsnění.

Kryt na pískoviště je odolný vůči UV záření a vodě, neznečišťuje se. Materiál použitý na kryt je prodyšný, proto pomáhá chránit pískoviště před vlhkostí a vznikem plísní. Oblíbená letní hra v písku zůstane neohrožená a bude vždy bezpečná. Plachta má zelenou barvu, proto výborně ladí s dětským pískovištěm Vario. Je nezbytným doplňkem ke každému pískovišti, abyste se už nikdy nemuseli trápit čištěním písku před každou hrou dětí. Plachta na dětské pískoviště BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS.

BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. BIGje renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že pískoviště bude krásně barevné po dlouhá léta používání.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné