Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center Smoby elektronický + panenka

smoby
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 1.499,00 Kč
kus
Hrají si vaše děti rády na lékaře a doktory? Zdravotnický pult Baby Care Center z dílny francouzských designérů Smoby představuje vynikající volbu pro chlapce a dívky od 3 let. S ním si děti vytvoří vlastní zdravotní středisko, ve kterém budou poskytovat lékařskou péči na vyšetřovací ploše s kvalitním IML potiskem. Bohatá 28dílná sada doplňků obsahuje všechny potřebné pomůcky pro plnohodnotné vyšetření. Děti mezi nimi najdou lékařské brýle, lékařské štítky, elektronický tablet se zvukem a světlem, brožuru se zdravotními záznamy, měřítko, stetoskop, teploměr, otoskop, reflexní kladívko, sirup, lžíce, krém, náplasti, stříkačku, látkovou plenu a mnoho jiných. K dispozici budou mít i panenku miminka s výškou 30 cm, která má zabudovanou funkci čurání, díky níž získají ještě realističtější zážitky při hře na povolání pediatrů.

Návštěva u pediatra:
s elektronickým tabletem se zvuky a světlem děti zjistí, co malý pacient potřebuje
díky panence s funkcí čurání ji děti mohou na pultíku jednoduše přebalit
se stetoskopem si vyslechnou srdeční rytmus panenky a s otoskopem vyšetří ouška panenky
s posuvným měřítkem mohou přesně zjistit výšku panenky
praktický teploměr změří teplotu malého pacienta
zrak dítěte a srdeční puls se zkontroluje pomocí otočné tabulky
na pružinové dětské váze se zobrazí váha dítěte
reflexním kladívkem zjistí motorické funkce panenky
injekční stříkačkou se podá panence očkování
v případě potřeby ošetří lékař ránu s lepicí náplastí
všechny lékařské úkony si dítě poznamená do záznamů se samolepicími symboly
Medicínský pult v jemných krémových barvách působí velmi realisticky a nadčasově. Je vyhotoven z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, je sametový na dotek. Kromě pracovní plochy na vážení panenky a vyšetřování, disponuje i množstvím úložného prostoru na doplňky. V jeho spodní části se nachází polička, kam si děti kladou doplňky pro péči o dítě, ve vrchní části si ukládají lékařské pomůcky a přístroje. Špičkový zdravotní pult poskytne dětem zábavu na dlouhé roky. Hrou na doktory se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají lékařské pomůcky, zlepšují si logické myšlení a jemnou motoriku. Rozměry produktu jsou 41*52*68 cm, baterie nejsou součástí balení.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem nejkvalitnější hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné