Smoby tříkolka Be Move Comfort modrá > varianta modrá

smoby
SKLADEM
CENA 1.489,00 Kč
kus
Dětská tříkolka Be Fun Comfort Blue je skvělou volbou pro každého rodiče, který přemýšlí nad tím, jak by mohl potěšit svého chlapečka od 10 měsíců. Tříkolka je vyhotovena v sympatickém modrém designu, který zaujme a okouzlí na první pohled. Kombinace pevného, ​​celokovového rámu a kvalitního provedení všech dílů spolehlivě zajistí vašemu drobečkovi při zábavě dostatečnou bezpečnost a pohodlí. Tříkolka pro chlapce je vybavena nastavitelným a komfortním sedadlem. Jeho součástí je i odnímatelná bezpečnostná ohrádka, která spolehlivě ochrání malého jezdce. Tříbodový bezpečnostní pás na tříkolce navíc udrží dítě pevně a přitom pohodlně na sedadle.

Tříkolka pro chlapce toho však v sobě skrývá mnohem více. Každý rodič ocení výškově nastavitelné vodící rukojeti, které je rovněž možné snadno a rychle odstranit bez jakýchkoliv problémů. Celkovou výšku vodících rukojetí lze nastavit až na 101 cm. Výhodou je i praktická dětská pojistka, umístěná na řídítkách tříkolky. Díky ní dokáže každý rodič velmi snadno ovládat směr jízdy tříkolky. Tříkolka má šikovně vymyšlený systém stupadel a pedálů. V případě, že je vaše dítě unavené, velmi snadno si vyloží nožky na stupadla a vy prostě tlačíte tříkolku před sebou. Kvalitní pedály zase zajistí vašemu chlapci pocit jistoty a pohodlí při šlapání na vaší procházce v parku. Tříkolka od firmy Smoby samozřejmě umožňuje nastavení předního kola na systém volnoběhu. O úložný prostor se postará šikovně umístěná zelená taška na rodičovských rukojetích. Zároveň je k dispozici také vyklápěcí nádoba na hračky, kde si vaše ratolest může odložit všechno, bez čeho se na výletě neobejde. Tříkolka pro chlapce Smoby Be Fun Comfort Blue rozhodně zapůsobí svým moderním vzhledem a špičkovým provedením. Celkové rozměry tříkolky jsou 68*52*101 cm. Na tříkolku se vztahuje nadstandardní záruka 3 roky.

Zkušený francouzský výrobce Smoby jednoduše myslel na všechno, co by mohl váš chlapeček potřebovat. Ověřená dlouholetá tradice výrobce je zárukou jistoty, že váš chlapeček bude opravdu šťastný a spokojený. Všechny produkty firmy Smoby podléhají přísným testům během celého výrobního procesu a zároveň splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plastové díly od firmy Smoby se vyznačují velkou odolností a moderním francouzským designem, který si získal obdiv dětí po celém světě.

Vlastnosti
pevná a kvalitní konstrukce s celokovovým rámem
nastavitelná a odnímatelná rodičovská rukojeť
praktická taška na drobnosti
nastavitelné a ergonomicky tvarované sedadlo
praktická vyklápěcí nádoba na hračky
tříbodový bezpečnostní pás
bezpečnostní ohrádka okolo sedadla
snadná úprava součástí tříkolky
nadstandardní záruka 3 roky

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné