Smoby tříkolka Be Move Comfort růžová > varianta růžová

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.489,00 Kč
kus
Růžová dívčí tříkolka Be Move Confort Rose Smoby se stane jedinečným a nenahraditelným společníkem vašeho děvčátka od 10 měsíců. Nejenže zajišťuje vše, co si můžete přát pro bezpečnost a ochranu svého dítěte, ale rovněž se vyznačuje dokonalým vzhledem v růžovo-šedém provedení. Tříkolka disponuje pevným a odolným celokovovým rámem, díky kterému se nemusíte o svoji holčičku vůbec obávat. K tomu samozřejmě patří i odnímatelná bezpečnostní ohrádka a tříbodový ochranný pás, které ji spolehlivě udrží na sedadle za každých okolností.

Mezi další přednosti této šikovné tříkolky patří i nastavitelné ergonomické sedadlo, které zajišťuje maximální komfort pro vaši holčičku. Rodiče jistě ocení snadný způsob výškového nastavení rukojeti, takže si nemusí dělat starosti s manévrováním za jakýchkoliv podmínek. Rodičovskou rukojeť je velmi snadné v případě potřeby odpojit. Její celkovou výšku lze nastavit až do délky 101 cm. Na řídítkách tříkolky najdete jednoduchou pojistku, kterou zajistíte, aby se tříkolka na vašich toulkách pohybovala pouze jedním směrem.

Komfortní řídítka na této tříkolce nabízejí unikátní schopnost 30 stupňového výchýlení do stran, což umožní vaší ratolesti užít si dosyta její výborné jízdní vlastnosti do ostrých zatáček. Pro vaši malou slečnu má tříkolka přichystaný šikovný úložný prostor za sedadlem s možností vyklápění, kam si může odložit všechno, bez čeho se neobejde při svých toulkách. Rodiče si zas mohou odložit drobnosti do praktické tašky, nacházející se na rukojetích tříkolky.

Pokud se ke slovu u vašeho dítěte přihlásí únava, velmi snadno mu pomůžete kvalitními a nastavitelnými stupačkami a vy budete moci sami pohodlně dotlačit dětskou tříkolku s malým pasažérem tam, kam je třeba. O bezproblémový a tichý chod se postarají kolečka EVA, která jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody klasických gumových koleček a pevného, odolného plastu. Na tříkolku platí nadstandardní záruka 3 roky.

Růžová tříkolka pro holčičky Be Move Confort od francouzského výrobce Smoby je zárukou naprosté spokojenosti každého rodiče. Svým designem a funkčností potěší všechny rodiče, kteří hledají pro své dítě jen to nejlepší. Splňuje vše, co od plně vybavené tříkolky očekáváte. Rozměry tříkolky jsou 68*52*101 cm.

Vlastnosti
spolehlivá a odolná konstrukce
nastavitelná rodičovská rukojeť
praktická taška na pohodlné uložení věcí
nastavitelné a ergonomicky tvarované sedadlo
bezpečnostní pojistka na řídítkách
řídítka s 30 stupňovým vychýlením
možnost nastavení volnoběhu
3bodový bezpečnostní pás
ochranná ohrádka
skládací stupačky
nadstandardní 3letá záruka

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné