Odrážedlo s houpačkou Maestro III Balade Smoby > varianta růžová

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.799,00 Kč
kus
Autíčko Maestro III Balade je krásné odrážedlo pro děti s klaksonem na volantu. Má nejmodernější design a veselé barvy, které si zamiluje každé děťátko od 6 měsíců. Velkou výhodou dětského odrážedla Smoby je, že roste spolu s dítětem. Díky odpojitelným částem je vhodné od 6 do 36 měsíců. Volant dětského odrážedla funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Součástí balení jsou 3xLR44/AG13 baterie. Autíčko má vodicí kovovou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo ve tvaru dětského autíčka se dá sestavit na 4 různé způsoby. Když má dítě 6 měsíců odrážedlo stojí na houpací plošině a je to pro něj ideální sezení s vysokým opěradlem. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dítě si může opřít i hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Kolem odrážedla je bezpečnostní ohrádka, která zaručuje maximální bezpečnost a stabilitu dítěte během jízdy. Ochranu zajišťuje i tříbodový bezpečnostní pás.

8 měsíční dítě sedí podobně jako v kočárku, ale jízda na odrážedle s klaksonem je pro něj mnohem zábavnější. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odrážedlo využívá jako stabilní oporu při chození. Tehdy jsou vodicí tyč a stupačky již odmontované. 12 měsíční dítě samostatně jezdí v autíčku odrážením se nožkami. Kvalitní kola jsou odolná a tichá. Celé dětské odrážedlo je ergonomicky tvarované, je vyrobeno s ohledem na potřeby nejmenších dětí. Rozměry dětského odrážedla jsou 61*44*55 cm. Volant odrážedla se otáčí do stran 30°. Pohyblivé oči na autíčku upoutají každé nejmenší děťátko. Během jízdy se díky nim mění celkový výraz autíčka, které může mrkat, spinkat nebo se jen vesele usmívat. Pod sedadlem se ukrývá praktický úložný prostor, kam si děti mohou ukrýt své hračky nebo jiné drobnosti.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Dětské odrážedlo s klaksonem má něžné růžovo-zelené zbarvení, které je vhodné zejména pro nejmenší dívky.

Vlastnosti
dětské odrážedlo 4v1
originální design v podobě autíčka
úložný prostor pod sedadlem
vodicí rukojeť pro rodiče s nastavitelnou výškou
vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení
dá se využít i jako chodítko
dítě se na něm houpe, vozí podobně jako v kočárku
tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
elektronický panel na baterie s různými melodiemi
ergonomicky tvarovaný sedák
dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
vhodné od 6 do 36 měsíců

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné