Dětská vodní dráha AquaPlay Amphieset > varianta amphieset

Big
SKLADEM
CENA 699,00 Kč
kus
Vodní dráha Amphieset od AquaPlay je vynikající vodní hračka pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Moderní vodní dráha nabídne dětem loďku s hrošicí Wilmou a vodní turbínu, pomocí které budou mechanicky regulovat rychlost a tok vody. Hrošice Wilma se na vodní dráhu dostane jednoduše na svém obojživelném zeleném autíčku/lodičce po žluté plošině. Dráha Amphieset představuje skvělou hračku pro děti, které s vodními drahami teprve začínají.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svoje nápady a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Učí se o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou si zahraje i několik dětí, kamarádi i sourozenci. Precizní zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 88*50*13 cm.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné