Dětská tříkolka Baby Driver Comfort > varianta drive comfort

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.455,00 Kč
kus
Dětská tříkolka Baby Driver Comfort je kvalitní a multifunkční tříkolka pro děti z dílny francouzských designérů Smoby. Tříkolka Smoby má krásné růžové provedení v kombinaci se zelenou barvou, proto je vhodná hlavně pro holčičky, se kterými roste od 10 měsíců do 3 let. Tříkolka pro děti má ergonomicky tvarované sedadlo, proto se děťátko ani během dlouhé jízdy neunaví. Navíc toto sedadlo děti učí správně a zdravě sedět. Hlavička dítěte je podepřena vysokou opěrkou, takže se mu bude sedět příjemně i během spánku. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou plastovou ohrádkou kolem pasu dítěte, proto se může opřít do kterékoliv strany a vždy sedí bezpečně.

Ohrádka u řídítek obsahuje dvě zpětná zrcátka a páky jako v autě. Tyto jednoduché hračky na volantu děti během jízdy zabaví, každá jízda na tříkolce bude veselá. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy dítěte. V případě, že se děťátku už nechce šlapat, rodič tříkolku zajistí a sám řídí směr jízdy. Přední kolo rodič ovládá pomocí rukojeti. Dvojitá rodičovská rukojeť je výškově nastavitelná a má držák na láhev, pohodlná horní část rukojeti má připevněnou velkou uzavíratelnou tašku.

Dokud je dítě malé a nepoužívá pedály na tříkolce pro děti, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka jsou uzavřena. Později když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30 stupňové vychýlení do stran. Vzdálenost sedadla od tvarovaných a polohovatelných řídítek je nastavitelná. Kvalitní EVA kolečka jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinující výhody odolných plastových a tichých gumových koleček. Díky tomu jsou protiskluzová a velmi tichá. Dítě si během prvních měsíců hraje s dětským volantem, přičemž rodič ovládá směr jízdy. Zadní koš se dá využít k nošení hraček nebo nákupu, dá se vyklopit.

Nad tříkolkou je slunečník s UV filtrem, polohovatelný do každé strany díky kloubu. Pod nožičkami má dítě stupačky, které se dají sklopit nebo odmontovat. Když dítě vyroste, postupně se z tříkolky odmontují všechny pomocné a ochranné prvky a dítě jezdí už jen na klasické základní tříkolce. Je to pohodlná a bezpečná tříkolka pro děti od 10 měsíců. V počátečních měsících používání slouží jako sportovní kočárek. Smoby je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti
pevná kovová konstrukce
robustní kovový rám
růžová barva hlavně pro holčičky
odnímatelná rodičovská rukojeť, která je výškově nastavitelná
s rodičovskou taškou a držákem na láhev
odpojitelné stupačky, zvonek
volant s hračkami na zabavení dítěte
praktická taška na uskladnění drobností
ergonomicky tvarované sedadlo s vyvýšenou zádovou oporou
kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
praktická sluneční clona jako ochrana před UV zářením
vyklápěcí nádoba na hračky v zadní části
tříbodový bezpečnostní pás
skládací stupačky
ochranná hrazda okolo pasu
vhodná od 10 měsíců do 3 let
intuitivní ovládání směru tříkolky pomocí vodicí rukojeti

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné