Dřevěný stůl Forest Tender Leaf Toys > varianta stůl

Tender Leaf
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 3.595,00 Kč
kus
Dřevěný dětský stůl Forest je perfektní doplněk do dětského pokojíčku, který potěší chlapce i dívky od 3 let. Nadčasový stolek navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zručnými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Stolek s úložným prostorem potěší malé neposedy odnímatelnou centrální částí, pod kterou se nacházejí přihrádky, do kterých se dají uložit různé hračky, kostky, pera, omalovánky a jiné drobnosti. Má odolné provedení z prvotřídního dřeva a stojí na masivních nohách, které jsou ve spodní části rozšířené, a tak zajišťují jeho vynikající stabilitu.

Stolek je vyhotovený z pečlivě opracovaného dřeva v jemných přírodních barvách, díky kterým děti získají inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o kterých popovídají svým sourozencům a kamarádům. Dřevěný stoleček s pravým britským designem ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří domácí, útulnou atmosféru plnou radosti a zábavy. Nadčasový produkt vydrží dětem dlouhé roky a zahrají si s ním i další generace, přičemž se zalíbí nejen dětem, ale i jejich rodičům.

Se špičkovým nábytkem si děti mohou hrát na různé profese, umělce a návrháře. Na stolku si mohou skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. Dětský stolek se dá kombinovat s dalším nábytkem od Tender Leaf a tak vytvořit dětem skutečně originální prostředí, ve kterém se může volně kreativně realizovat, popustit uzdu své fantazii a rozvíjet své talenty. S jedinečným nábytkem Tender Leaf, který v sobě nese hlubokou myšlenku britských tradic, objevují děti nekonečné množství dalších herních možností, přičemž zůstávají v kontaktu s přirozeným přírodním materiálem.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti
špičkový dřevěný stolek
úložný prostor s přihrádkami
nadčasový design
vícegenerační hračka
všestranně rozvíjí chlapce i dívky
ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
britská značka Tender Leaf
vhodný od 3 let

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné