Přebalovací kufřík na kolečkách Suitcase 3in1 Baby Nurse Smoby s postýlkou a jídelní židlí > varianta 3v1

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.099,00 Kč
kus
Přebalovací kufřík na kolečkách 3v1 z kolekce Baby Nurse je vynikající doplněk k panenkám, který využijí všechny děti a zejména holčičky od 18 měsíců. Součástí přebalovacího kufříku je i postýlka a skládací jídelní pultík s židlí pro panenku s maximální velikostí 42 cm. Originální přebalovací centrum lze složit do kompaktního kufříku na kolečkách, takže si ho děti budou moci vzít kamkoli s sebou a nezabírá moc místa. Dá se rychle rozkládat a po hře pohodlně uzavřít. Kufřík je vyhotoven v jemných pastelových odstínech šedé, bílé a růžové, zaujme holčičky na první pohled. Těšit se mohou i na textilní baldachýn, který lze rozprostřít kolem postýlky.

V kufříku děti najdou 6 doplňků, mezi kterými je talířek na krmení ve tvaru srdíčka, lžička, ramínka, láhev na mléko a přikrývka pro panenku. Nad postýlkou je polička, na kterou si malé maminky uloží různé doplňky a po bocích jsou další poličky, na které lze pověsit ramínka na šatičky. Praktický cestovní set o péči o panenku je vybaven praktickou rukojetí, přizpůsobenou pro malé dětské ruce, takže si svůj kufřík ve tvaru vajíčka snadno přesunou.

Rozměry rozložené hračky jsou 26*26*62 cm, přičemž její celková výška je 62 cm. K čištění hračky se doporučuje používat vlhkou houbičku. Hra s panenkou rozvíjí dětskou fantazii, kognitivní, motorické schopnosti a zodpovědnost a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová as oblibou si hrají hry na maminku, během kterých panenku krmí, koupou, uspávají. Přebalovací kufřík je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou jemné a sametové na dotek. Panenka není součástí balení.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

 

                           v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné